Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hokage

17. 8. 2008

Shodaime Hokage

Pravé jméno: Senju Hashirama

Výška: 185.1 cm

Váha: 74 kg

Hashirama byl objevitelem Konohy a taky jejím prvník Hokage. Byl to starší bratr Nidaime Hokageho a byl z lesního klanu Senju. Tento klan byl kdysi jedním z největších a nejmocnějších stejně jako klan Uchiha v čele s Uchihou Madarou. Myslím že to byl jeho nejlepší kamarád, ale nakonec proti sobě bojovali v Údolí konce. Hashirama vyhrál, ale později ho zabil Kakuzu, který si vzal jedno jeho srdce. Pak byl také ještě vyvolán Orochimarem, aby zabil Sarutobiho, ale Sarutobi se ubránil a Hashiramu vysvobodil - tj. znova ho zabil.

Hashirama také ovládal Mokuton - mocné Kekkei Genkai které umožňuje ovládat stromy. Vypadá to taky že Mokuton ovládal jako jediný. Mokuton má také Yamato, ale ten ho má kvuli tomu, že má část Hashiramova DNA.

Nidaime Hokage

Pravé jméno: neznámé, ale byl z klanu Senju

Výška: 182.3 cm
Váha: 70.5 kg

Nidaime Hokage byl druhým Hokage Konohy. Byl to bratr Prvního Hokageho, objevil s ním Skrytou Listovou. Mohl také používat vodní jutsu kdekoliv, i když tam nebyla voda. Byl vyvolán Orochimarem, když chtěl zabít Sarutobiho, Orochimaru ho tak mohl ovládat. Sarutobi ho nakonec porazil. Jinak o Druhém není moc známo.

 

Sandaime Hokage

Věk: 69 let n

Pravé jméno: Sarutobi

Registrační ID: 000261
Narozeniny: 8. února
Typ krve: A
Výška: 163.1 cm
Váha: 50.6 kg

Jutsu:

Toumegane no Jutsu (technika teleskop)
Shiki Fuujin (pečeť démona smrti)
Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon)
Kuchiyose no Jutsu (přivolávací technika - opice Enma)
Doton: Doryuuheki (země, půdní stěna)
Katon: Karyuu Endan (oheň: střela draka ohně)
Shuriken Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon shurikenu)
Doton: Doryuu Taiga (země, řeka bláta)
Katon: Karyuudan (oheň, raketa draka ohně)
Doton: Doryuudan (země, střela draka země)
Kawara Shuriken (shuriken ze střešních tašek)

 

Sarutobi byl třetím hokage. Říkalo se o něm že byl nejsilnější ninja z vesnice, měl také přezdívku "Profesor" díky tomu, že znal velké množství různých jutsu. Byl také senseiem Sanninů - Jiraya, Tsunade a Orochimaru. Když o několik let později objevil Orochimarovu tajnou skrýš, mohl ho zastavit, ale nechal ho jít. Asi po deseti letech se Orochimarem setkal na chuuninských zkouškách. Orochimaru měl v plánu ho zabít a svedlu spolu docela zajímavý souboj. Nakonec chtěl Sarutobi sám sebe obětovat, aby zapečetil Orochimara, ale jeho životní síla nebyla už dost silný, takže mu zapečetil jen ruce.

Sarutobi je členem klanu (hmm) Sarutobi, je to vidět v jednom dílu mangy kolem 310, kde se Asuma sklání před jeho hrobem a říká že byl hrdý být členem klanu Sarutobi.

Také jsem někde četla, že to byl stejný šmírák jako Jiraya, ale tajil to mnohem lépe než on. Ale důkaz je podle mě hned v druhé episodě, tak se před narutovým Oiroke no Jutsu (sexy jutsu) svalil i se židlí (a já z toho měla půlhodinovej záchvat smíchu XD)

 

 

Yondaime Hokage

 

Pravé jméno: Namikaze Minato

Narozeniny: 25. ledna
Typ krve: B
Výška: 179.2 cm
Váha: 66.1 kg

Dokončení akademie: 10
Chuuninem: ?

Mise:
D-Rank: 122
C-Rank: 147
B-Rank: 216
A-Rank: 323
S-Rank: 39

Namikaze Minato byl Čtvrtým Hokagem Konohy. Byl to také Narutův otec, ale jak to vypadá (a já si to myslím) Naruto o tom neví. Konoha ho oslavuje jako hrdinu, který zachránil Konohu. Když na ní zaútočila Devítiocasá liška (Kyuubi no Youko), obětoval se aby mohl provést Fuuinjutsu Shiki Fuujin. Tím mohl zapečetit Kyuubi. Nikdo zatím neví, proč lišku zapečetil do Naruta. Protože je toto jutsu neobyčejně silné, potřebuje také oběť - zabije uživatele. Yondaime se tedy obětoval pro dobro vesnice.

Minato byl znám jako Žlutý blesk z listové. Jeho hlavní technikou bylo Hiraishin no Jutsu - technika lítajícího boha blesku. Díky speciální kunai se mohl teleportovat tam kam byla vržena. Díku tomu vždy překvapil něpřítele. Při velké válce (V manze je to část označovaná jako Kakashi Gaiden) měli ninjové dokonce nařízeno utéct, jakmile ho uvidí. Také byl senseiem Hatake Kakashiho, Uchihy Obita a Rin (příjmení neznám).

A teď pár věcí o tom, jak si většina lidí (kteří nečtou mangu) myslí, že Minato je Akatsuki Leader. NENI TO PRAVDA. Už od dílu 365 nebo nějak tak se objevila skutečná podoba Akatsuki Leadera, s Minatem měl společnej maximálně obrys, navíc Minato neměl Rinnegan (to jsou ty kroužkovaný oči). A jestli mi chcete namluvit, že máte důkazy, jak Naruto a Kakashi objevili Akatsuki Leadera. ten sundal klobouk a byl to Minato, neboli kapitola 400, je falešná. Teď když tohle píšu sice ještě neni, ale nic nenapovídá tomu, že by se mělo za 3 díly odehrát souboj Naruto X Akatsuki Leader.

Překlad jména:

Namikaze - vítr a vlny

Minato - přístav, také běžné jméno

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nero

(dante, 29. 7. 2009 22:39)

prosím odpověy na nero994@seznam.cz

nero

(dante, 29. 7. 2009 22:38)

prosím odpověy na nero994@seznam.cz

nero

(dante, 29. 7. 2009 22:37)

můžeš mi říct kde sji vzal tolik dílů naruta

fvhggrfg

(naruto, 13. 2. 2009 20:12)

rin je inzuka

Haku

(haku, 17. 11. 2008 15:00)

nidaime hokage je Senju Tobirama