Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pein

18. 8. 2008

 

Pein je vůdce Akatsuki ze Skryté Deštné. V týmu je s Konan. Má unikátní Doujutsu Rinnegan, které mu umožňuje mít 6 těl. Také může ovládat všechny elementy chakry.

Pein byl kdysi sirotkem z Deštné jménem Nagato. Bojoval (nevim jak by se to mělo jinak napsat, tohle je trochu přehnaný) spolu s Konan a Yahikem proti Deštné. Jednou je objevil Jiraiya, který se jich ujal a rozhodl se je naučit nějaká jutsu. Nagato měl v té době vždy oči zakryté vlasy, takže jeho Rinnegan nebyl vidět. Často také brečel, protže chtěl ochránit své přátele za každou cenu, ale nemohl, protože byl slabý. Jiraiya mu tedy řekl, že musí zmoudřet. Brzy na to, když Nagato šel s Yahikem a Konan někam (asi pro jídlo), přepadli je ninjové z Kamenné vesnice. Konan utekla a běžela za Jiraiyou. Když se dostali zpět, ninjové už byli mrtví a nad nimi stál Nagato (obrázek nahoře). Jiraiya tak zjistil, že Nagato má Rinnegan Trénovali spolu ještě několik dalších let a skupince se podařilo porazit Jiraiyův stínový klon. Jiraiya si řekl, že už jsou dost silní a odešel. Neví se co se stalo do té doby než začal Naruto, ale Yahiko byl zabit a Nagato se stal Peinem a vůdcem Akatsuki. Získal také všechna svá současná těla. Co udělal se svým původním se neví.

Jako Pein se Nagato úplně zmněnil. Nikdy nedával najevo lítost a nikdy neprohrál. Lidé kolem začali věřit, že Pein je bůh. Spolu s Konan se stali Akatsuki, aby zachránili svět. Jak, je vysvětleno v info o Akatsuki. Pein Akatsuki hodně pomáhá tím že dokáže vyvolat sochu boha smrti do které se ukládají démoni (zajímalo by mně jak je chatli před tím). Dokáže také udělat astrální projekci, díky které nemusí všichni chodit na jedno místo, stačí je projekce. Hodně pomáhá také technika zvaná Shouten, tím může někdo dát svojí chakru (stačí část) do jiného těla, nad kterým získá kontrolu. Poslední dobou se začali dávat Akatsuki do pohybu, hlavně po tom, co byl přijat Tobi. Pein se později vydal pro Naruta, ale střetl se s Jiraiyou. Jiraiya padl (nebudu vám tu vysvětlovat souboj), ale zjistil Peinovo tajemství a odeslal ho do Konohy.

Pein má všechna svá těla v tajné místnosti v nejvyšší věži Deštné (které také vládne, zbyli v ní jen rebelové, protže zbytek vesnice Pein vyvraždil, ale ani ti neví, jestli Pein skutečně existuje). Řekla bych, že kdyby se tam někdo vloupal a všechna by zabodl a Pein by byl jinde, bylo by asi po něm.

Peinova těla:

1. tělo - Yahikovo tělo

Tohle tělo pein používá nejčastěji. Je to dospělý Yahiko, jeho nejlepší přítel. Neví se, proč si ho Pein vzal. Používá ho při vyvolávání sochy, může také díky němu detekovat chakru pomocí vody (což se mu v Deštné opravdu hodí, protože tam pořád prší).

2. tělo - tělo ninjy z Fuuma klanu

Toto tělo patřilo kdysi ninjovi z Fuuma klanu, který jednou napadnul Jiraiyu. Jiraiya mu uděla silný vrip přes čelo, takže tam má teď jizvu. Toto tělo použil Pein zezačátku proti Jiraiyovi. Má největší zásobu summonů. Všichni summoni mají také Rinnegan.

3. tělo - tělo ninjy z Vodopádové

Toto byl kdysi vodopádový ninja. Tělo specializuje na útoky zblízka, je velmi dobré v Taijutsu. toto tělo Jiraiya oslepil.

4. tělo

Toto tělo vypadá že dokáže oživovat mrtvé. Oživilo tak tři těla, která Jiraiya předtím zabil.

5. tělo

Tohle tělo mohlo vystřelovat části těla. Na Konoze píšou, že to byl loutkař, ale já jsem četla, že byl celý jako střela.

6. tělo - tělo ninjy z Travnaté

Toto tělo patřilo kdysi ninjovi z Travnaté vesnice. Má schpnost absorvovat chakru a útoky založené na elementech.

7. tělo - kunoichi

Toto tělo získal Pein po tom, co Jiraiya zabil jeho 2. tělo. Je to jediné ženské tělo a zatím jsou jeho vlastnosti neznámé, neví se ani kdo to je.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

6 Peinů

(Rikudou Pein, 18. 7. 2010 1:00)

Jen tak pro zajímavost jména Peinů a užívejte můj ReSpeCt-1.tělo:Yahiko
2.tělo:Tiryagyoni
3.tělo:Preta
4.tělo:Naraka
5.tělo:Manusya
6:tělo:Asura
Lidi a než něco napíšete o Peinovi tak se to nejdřív naučtě jak to doopravdy je :P ..poněvač já vím o Peinovi vše.. já jsem expert na Peina ..takže až o něm něco budete psát a já navštívím váš blok tak si na mě davejte BACHA! SAYO neskušenci! xDD s pozdravem Rikudou Pein x)

Re: 6 Peinů

(Maverick, 20. 4. 2011 12:39)

LoL ty si dement :D I když máš trochu pravdu, je to takové půl na půl. Ale i tak se chováš jako samotný autor že o něm víš všechno. LoL

tela

(virty, 6. 9. 2010 17:29)

pekna blbost ma sest tel proto je to taky rinnegan sesti cest

pein

(pein, 14. 8. 2010 19:23)

pein je ninja ukryty v mlze je to nejlepsi ninija

Blbost

(Rikudou Pein, 18. 7. 2010 0:33)

Pěkná blbost ..dřív se to nauč tak jak to je a pak až něco piš... je 6 těl! sedmý neni to je Nagato ten co ovládá všechny Peiny i s pomocí rinneganu ..jo a taky by tam mohlo bejt napsaný jména těch peinů máš jenom Yahika a ten nahoře ten na tom obrázku je Yahiko víš ..nagato vypadá jinak

Peinova těla

(narutofil, 15. 6. 2010 16:12)

Pein je jenom méno šesti těl. ten co ovládá tato těla se jmenuje Nagato. nagato se nepočítá jako Peinovo tělo.
Ale dobrá úvaha:)

6 těl

(Pein96, 21. 11. 2009 14:14)

má 6 těl 7 je Nagato(vychrtlina na Vozíku),má zabodnuté tyče v zádech(1tyč=1zabití.

nic moc

(pein, 25. 10. 2009 19:00)

řeknu ti neco nic moc!!!!!!! dej tam novi peina a sasukeho

Pain

(KyuubiNoYoukou, 19. 4. 2009 12:45)

Pravej Pein je pěkně anorektickej a je takovým přístroji..

pein

(fufin, 21. 1. 2009 0:19)

Měl by mít sedm těl jak zjistil Jiraya, ale zatím se to neprokázalo sedmým tělem které ovládá zbylých šest by měl být právě Nagato.
A 7. tělo je náhrada za 2. tělo které Jiraya poslal do konohy na prozkoumání má převzaté schopnosti od 2. tedy vyvolává summony.

Sedmé tělo ^^

(Xin, 26. 12. 2008 22:52)

Ale má...teoreticky. Šest těl jsou ti, kteří se všichni prezentují pod jménem Pein. Sedmým tělem je pravé tělo Nagata, který je všechny ovládá ^^

Má 7 těl

(Adys, 13. 12. 2008 23:28)

Má 7 těl,6těl bojuje a 7mím je ovládá.Tajemství které vyslal jirayia znamenalo"ten praví není mezi nimi"

LoL

(Lol, 23. 10. 2008 20:35)

Blbost nemá 7 těl